Latest

Jeta

Trupi me dridhet kur ty tkam pran Zemra shpejt me rreh kur tkam menjan Fjalet humbasin ne pranine tende Ato te ethura i ndjej ende. Si shpjegohet ky
Lexo me Shume...

Edhe Sonte

Edhe sonte si shumë net Gjumë nuk vura unë në sy, Fluturoja drejt diellit N’prehrin tim të kisha TY! Dielli m’digjte me nxehtësi M’digjej zemra dhe më shumë,
Lexo me Shume...
Big Brother Albania 9